EN DA DE FI FR GA IS NL NO PL SV

Krzysztof Ozygała
Inżynier i przedsiębiorca z doświadczeniem w branży metalowej i branży morskiej.


WYKSZTAŁCENIE

1995-09÷2000-06
Technikum Budowy Okrętów, Budowa Maszyn i Urządzeń Okrętowych.

Nabyłem w ten sposób ogromną teoretyczną wiedzę w zakresie maszynowych urządzeń okrętowych.

2000-10÷2004-06
Akademia Morska, Eksploatacja Portów I Floty Morskiej.

Nabyłem w ten sposób ogromną teoretyczną wiedzę w zakresie funkcjonowania portów morskich, logistyki, przeładunków, urządzeń przeładunkowych, transportu intermodalnego, oraz innych zagadnień z tym związanych.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

PARTNER-SHIP, Zaopatrzenie Techniczne Statków

2004-08÷2010-06
PARTNER-SHIP, Zaopatrzenie Techniczne Statków.

Międzynarodowy handel częściami zamiennymi do głównych i pomocniczych silników spalinowych, pomp, wirówek, sprężarek i innych urządzeń okrętowych. Niejednokrotnie całymi nowymi i używanymi urządzeniami, zlecając na zewnątrz również remonty tych urządzeń.

Nabyłem w ten sposób ogromną praktyczną wiedzę i doświadczenie w zakresie maszynowych urządzeń okrętowych oraz w handlu międzynarodowym, imporcie i eksporcie, transporcie i logistyce, łącznie z dostawami na statki i zakupami urządzeń z największych stoczni złomowych na świecie.

PARTNER-SHIP, Obróbka Metali

2010-07÷2019-12
PARTNER-SHIP, Obróbka Metali.

Konwencjonalna obróbka metali, toczenie, frezowanie, wytaczanie, dłutowanie, nacinanie kół zębatych metodą obwiedniową, cięcie materiału, szlifowanie, wiercenie, gwintowanie i wiele innych procesów obróbczych. Dodatkowo demontaż i montaż urządzeń, spawanie i obróbka konstrukcji stalowych, regeneracja maszyn i urządzeń oraz części zamiennych, dorabianie nowych na podstawie zużytych. Głównymi odbiorcami byli klienci z branży morskiej.

Nabyłem w ten sposób ogromną praktyczną wiedzę i doświadczenie w zakresie pokładowych urządzeń okrętowych, metodach naprawy tych urządzeń, obróbki metali, metod produkcji i regeneracji elementów metalowych, współpracy elementów mechanicznych, materiałoznawstwa, metod ulepszania cieplnego i chemicznego oraz powłok ochronnych.

P S METALWORKING SP. Z O. O., Obróbka Metali

2019-01÷2021-01
P S METALWORKING SP. Z O. O., Obróbka Metali.

Konwencjonalna i numerycznie sterowana obróbka metali, toczenie i frezowanie.

Nabyłem w ten sposób praktyczną wiedzę i doświadczenie w zakresie produkcji części zamiennych na maszynach CNC.

DODATKOWE OSIĄGNIĘCIA

Poznałem w ten sposób wielu ciekawych ludzi, z którymi udało mi się nawiązać współpracę na różnych płaszczyznach życia zawodowego.